YENİ

Ahşap Lazer Kesim

Ürün Açıklaması

Ahşap Lazer Kesim

Ezgi Pleksi kurulduğu günden buyana tasarım detaylarına önem veren bir markadır. Ahşap lazer kesim, ahşap kazıma ve süsleme işlemleri için en doğru tercihiniz Ezgi Pleksi olacaktır.
Ahşap ürünler için özel lazer makinesina sahipn olan Ezgi Pleksi ahşabın dokusuna zarar vermeden zarif bir şekilde çalışmaktadır.  

 

MDF Lazer Kesim

Mdf yapı itibariyle suntadan daha sert ve dayanıklı ayrıda daha kolay işlenebilen bir ahşaptır. 
Mdf yani uzun ismiyle Medium Density Fiberboard ortaya çıkma nedeni 1865 yılında atık ağaç parçalarını geri kazandırmak için üretilmiştir. İsmi orta yoğunlukta lif ahşap anlamına gelmektedir. 
Ezgi pleksi olarak lazer kesim makinelerinde MDF kesimi'de yapmaktayız. 
 

Daha önce ele aldığımız Dijital Baskı ve Etiket  yazısını okumanızı öneriyoruz 

 

 <

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand