Pleksi Broşürlük ve Föylükler

Pleksi Broşürlük

pleksi ürünler diğer tüm sektörlerde kullanıldığı gibi pleksi broşürlük üretimindede kullanılmaktadır. Pleksi broşür üretimi farklı boyutlarda olabildiği gibi genelde belli boyut ve belli tarzlarda olan ürünlerin talebi çok olur.
Pleksi broşürlük üretimi kullanıcının gözüne kaliteli gelecek şekilde tasarlanmalıdır. Üretim süreci tamamen profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. 2006 yılından bu yana ezgi pleksi adı ile ankara pleksi hizmeti veren firmamız bir çok markaya özel masa üstü broşürlük, duvar tipi broşürlük, normal broşürlük, ayaklı broşürlük gibi bir çok model üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Ankaralı firmaların broşürlük ihtyaçlarını pleksi ürünlerden imal eden ezgi pleksi gerek makine gerekse ekip olarak devamlı gelişme sürecinde olduğundan müşteri memnuniyetini giderek artırmaktadır. 

Pleksi Föylük

Genelde masa ve banko üzerinde kullanılan föylükler genel olarak pleksiden imal edilen her firmanın ihtiyaç duyabileceği ürünlerdir.  Farklı ebatlarda üretilebilen bu ürünler devamlı olarak ihtiyaç duyan Ankara firmalarına ezgi pleksi olarak durmaksızın ürün desteği verebilmekteyiz. Pleksi Föylük Ankara genel olarak tasarımı ve dizayn ortamı ile uyumlu olan ürünlerdir.

Tam Sürüme Git
Hemen Ara