CNC Kesim

Ahşap, Pleksi, Alüminyum, kompozit, mdf, derlin, kestamit, polietilen, dekota, foreks, lampleks, suntalan, ve kontraplak ürünlerin kesim işlerini için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji CNC kesim makinemiz ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.

Tasarımlarınızı hassasiyetle uygulayabilir, dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca kesim ücreti ödeyebilirsiniz.

Dilediğiniz tüm ürünlerin üzerine tasarımlarınıza uygun bir şekilde kesip, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.

CNC Kesim Nedir?

CNC ‘bilgisayar sayımlı yönetim’ anlamına gelir. CNC makineler, üzerine monte edilmiş bilgisayar aracılığıyla programlanarak otomatik olarak işlem yapan makinelerdir. CNC Tezgahlar ise üzerine özel standartlar agöre delikler delinmiş bantlar ile otomatik olarak işleme yapmaktadır.

Cnc Router İle Hangi Malzemeler Kesilebilir ?

Pleksi, Akrilik Cnc Router Kesim, Ahşap Cnc Kesim, Dekota (Forex) Kesim, Mdf Kesim, Alüminyum Kesim, Kompozit Kesim, Ankara Cnc Kesim, Cnc Router Kesim Ücretleri, Kontraplak Kesim, Delrin Kesim, Kestamit Kesim, Pmma ve Polimer Çeşitleri Kesim gibi malzemelerin kesimi yapılmaktadır.

CNC Kesim, CNC Router

CNC Kesim, CNC Router