Zengin Hizmet Çeşitliliğimiz İle İhtiyacınıza Uygun Çözümler Sunuyoruz

İletişime Geçin

Hakkımızda

Ezgi Pleksi

Ezgi Pleksi, 2006 yılında Serdar Özkaya tarafından Ankara’da kuruldu. Kuruluşundan bugüne kazandığı tecrübe ile birlikte, teknolojinin sunduğu son imkanları bir araya getirerek hizmet kalitesini önemli ölçüde arttırmayı başardı.

Önce müşteri memnuniyeti düsturu ile başladığı bu yolda pleksiglas ürünler, lazer kesim, gravür ve markalama gibi işlerde adını duyurmanın yanı sıra, kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık, aydınlatma, plastik, savunma sanayi gibi sektörlere yaptığı tanıtım, imalat ve üretim çözümleri ile bir çok memnun müşteri edinmeyi başardı.

Ezgi Pleksi, deneyimli kadrosu ve son teknoloji, geniş makine parkı ile müşterilerine her gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

Ezgi Pleksi, tanıtım standı, ürün teşhir standı, çekiliş kutusu, dilek kutusu, aydınlatma ürünleri, promosyon ürünleri, masaüstü broşürlükler, menülükler, ilaç standları, reklam ürünleri, mimari yönlendirme ürünleri, kozmetik tester standı, reklama dayalı her türlü stand çalışmalarının yanı sıra kongre ve toplantılar için masaüstü isimlikler yapmaktadır.

Aynı zamanda fason kesim ve üretimlerimizi büyük bir özenle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz. 

REFERANSLARIMIZ