YENİ

Kürsüler

Ürün Açıklaması

Kürsü Üretimi

Kürsüler bir çok firmada, kurumda, iş yerinde, tiyatro ve diğer insanların bir arada olduğu yerde gerekli olan ürünlerdir. Kürsü üretimi yapan bir çok firma Pleksi firmaları ve aynı zaman ahşap kürsü yapan firmalar bulunmaktadır genelde ahşap firmalar MDF'den yapılmaktadır.  Ezgi Reklam Firması olarak her türlü Pleksi kürsü ve ahşap kürsü ürününü hayata geçiriyoruz. 

Pleksi Kürsü Fiyatları

Pleksi ürünler genel olarak uygun ürün grubudur ancak bazı durumlarda özel ve detay işlemler olduğu zaman pleksi kürsülerde olduğu gibi  fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. 

Ahşap Kürsü Fiyatları

Ahşap kürsü tasarım olarak şık görünen ve çok tercih edilen ürünlerdir. Ahşap kürsü olması bazı insanlar tarafından devalmılık konusunda verimsiz olduğunu düşündüklerini söylüyorlar bu durumlarda MDF ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi alarak bu soru işaretlerini kafalarından silebilirler. 

Daha önce ele aldığımız Pleksi Standlar sayfasını okumanızı öneriyoruz. 

 <

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand