Pleksi Ankara

Blog

Pleksi ürünler hayatımıza girer girmez bir çok alanda yer sahibi oldular.  Güçlü, dayanıklı, kolay şekil alan ve az maliyetli yapıları sayesinde Pleksiden bir çok ürün hayata geçirilmektedir. Pleksi lazer makineleri ile kesilip işlenmektedir. 

 

Pleksi Ankara

Pleksi ürünleri tasarım ürünü olarak kullanmak isteyen bir çok ankaralı Ankara ivedikte ki Pleksici Ezgi Reklam 'a sık sık uğramaktadırlar. Ezgi pleksi 2006 yılından bu yana özel tasarımlar dahilinde pleksi ürünleri yapmaktadır. 

Pleksi ürünlerin daha yaygın hale gelmesinde büyük rol oynayan Ezgi Pleksi gelişmiş teknolojilere sahip lazer makineleriyle pleksi hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Daha önce ele aldığımız pleksi lazer kesim yazısını okumanızı öneriyoruz.

BENZER YAZILAR

<

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand