Pleksi Büküm

Blog

Pleksi Büküm

Pleksi ürünlerin farklı şekiller almasına yarayan bu uygulama ile  pleksi kutular, plekli ürünler elde ederiz.  Pleksi kutular ülkemizde bir çok yerde kullanılmaktadır. Pleksi büküm sırasında ürünün zarar görermemesi pleksi ustasının profesyonelliğiyle alaklı bir durumdur uzun ve sağlıklı kullanımlar için profesyonel pleksi atölyelerine gidilmesi gerekir.

Pleksi Büküm Ankara

Pleksi büküm işlemleriniz için Ankara İvedikte bulunan iş yerimize sizleri bekliyoruz. Ankara'da pleksi işini 2006 yılından bu yana istikrarımızı bozmadan gerçekeştiriyor. Bunun yanında Lazer kesim ve doğrama, işleride yapıyoruz. 

Pleksi dayanıklılığı ve uygun maliyeti sayesinde çok tercih edilen ürünlerdendir. Pleksi bugün hayatımızın bir çok alanında var olmaktadır. Mutfakta ve oturma odamızda bulunan bir çok objede pleksi kullanılmaktadır. 

 

Daha önce ele aldığımız pleksi lazer kesim  yazısını okumanızı öneriyoruz.

 

 

BENZER YAZILAR

<

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand