Pleksi Lazer Kesim

Blog

Lazer sistemleriyle pek çok malzemeye işleme yapılabilmektedir. Pleksiglas, ahşap,deri, kontraplak, mukavva, kağıt, plastik kesim işlemleri için uygun olan lazer sistemleri, hayatımızda olan bir çok materyalin kesim doğrama farklı iş süreçlerinde mutlaka kullanılmakatadır. Pek çok malzemeyi çok hassas bir şekilde kesim ve kazıma uygulanabilmektedir. Özel kesimler ve özel vektörel çizimler uygulanabilmektedir. Güçlü yapısı ve büyük ölçeği ile lazer makinamıza tüm taba malzemeler yerleştirip büyük ölçekli lazer kesim işleri uygulanabilmektedir.

Pleksi Lazer Kesim

İvedik Pleksi kesim firmaları arasında bilinirliği en yükske firma olan Ezgi pleksi  lazer kesimde ki uzmanlığını profeyonel bir seviyeye getirerek devamlı büyük işler almış ve sektöre kendini ispatlamış bir firmadır.
 

BENZER YAZILAR

<

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand