Pleksi Lazer Kesim

Vektörel Tasarımlar

Dilediğiniz şekil ve boyuttaki malzemeleri tasarımınıza uygun bir şekilde kesip, özenle paketleyerek teslim ediyoruz.

Dilerseniz tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı olabiliriz. İsterseniz malzemeniz ile gelip yalnızca kesim ücreti ödeyebilirsiniz.

Lazer Kesim

Pleksi Lazer Kesim işleriniz için tecrübeli ekibimiz ve son teknoloji kesim makinemiz ile titizlikle çalışarak, çözüm ortağınız olma gayreti içerisindeyiz.

Pleksi Lazer Kesim

Pleksi (akrilik) işlenmiş akrilik asitlerin oluşturduğu polimerlerin genel adıdır. 2mm den 40mm kalınlığa kadar, çeşitli ebatlarda renksiz, şeffaf, renkli ve opak renkli olarak üretilir.

Işık geçirgenliği cama göre %92’dir fakat cama göre darbelere 6 kat daha dayanıklıdır. Kırılan parçalar keskin kenarlı değildir ve bu sebeple yaralanmalara sebep olma ihtimali daha düşüktür. Aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az iletir.

Pleksi yaklaşık 150°C ısıtıldığında şekil alabilir, kolayca bükülebilir. Basınçla ve vakumla form verilebilir, şeklini soğuduktan sonra da muhafaza eder.

Pleksi parlak bir görünüme sahiptir ve atmosfer şartlarına diğer plastik ürünlerden daha dayanıklıdır. Bu yüzden sert iklim şartlarında dahi dışarıda kullanım alanına sahiptir.

Pleksi (akrilik) bir çok kullanım alanına sahiptir.

Cama alternatif kullanımının yanı sıra; tabela, yönlendirme tabelası, kutu, makine kapağı, masa gibi bir çok üründe kullanılabilir. Pleksi Lazer Kesim Ankara

Pleksi Ürünleri İncele