YENİ

Pleksi Makine Kapakları

Ürün Açıklaması

Pleksi Makine Kapakları

Pleksinin sağlam yapısı ve kolay şekil alabilmesi nedeniyle  makinelerinizin dışaradan alabileceği  zararlardan koruyabilecek en iyi ürünlerden biridir. Pleksi kapak üreitmi için profesyonel firmalarla çalışmanızı öneririz. 
Pleksi makina kapakları için teklif almak, uygun fiyatlardan haberdar olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Pleksi kapak fiyatları, pleksi makine parçaları, pleksi kapalı kutu fiyatları, pleksi kapak ankara, pleksi yan kapak fiyatları,  pleksi kapak sipariş.

 

Daha önce ele aldığımız pleksi yönlendirme yazısını okumanızı öneriyoruz

 
 <

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand