YENİ

Pleksi Nikah Şekeri

Ürün Açıklaması

Pleksi materyaller hayatımızın her noktasında karşımıza çıkmaktadır. kullanım kolaylığı ve maliyeti sayesinde çok tercih edilen pleksi uygulamalar ile hayatınızın her noktasında günden güne daha fazla yer almaya başlıyor. 
Pleksi ürünler kolay imal edildiği için birok sektör de tercih edilmeye başlandı.

 

Pleksi Neden Çok Tercih Edilmekte?

Pleksiler hayatımızın birçok noktasında karşımıza çıkabilmektedir. Pleksilerin çok tercih edilmelerinin nedeni öncelikli olarak şık ve zarif görüntü vermeleri sonra ki nedenleri ise uygun ve kolay işlenebilir olmasıdır.
 

Pleksi Uygulamalarda Tasarımın Önemi

Pleksi uygulamalarda tasarımlar gerçekten çok önemlidir Pleksi nikah şekerli için uygulanan aynalı pleksiler ‘e doğru tasarımlara sahip olmalıdır. Bilgisayarlarda hazırlanan pleksi şekeri tasarımlarını lazer kesim makinası ile keserek uygun bir hale getiriyoruz. Nikah şekerlerine uygun pleksi kesimleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 <

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand