Pleksi Özel İsimlik

Blog

Pleksi ürünler hayatımızın her köşesinde bulunan ve insanlığın hayatını her alanda kolaylaştıran plastik ürünlerdir. Pleksi ürünlerin çok tercih edilme nedenleri kolay işleniyor olmalarıdır. Renksiz ve renkli pleksi çeşitleri bulunur hatta aynalı pleksi denilen bir model vardır. 


Pleksi İsimlik

Pleksi isimlikler herkesin işini görebilecek ürünlerdir özel imal edilen bu ürünlerde istediğiniz tasarımları kullanabilirsiniz. Özel günlerde pleksi isimlikleri dekor olarak kullananlardan tutun kapı girişlerine ve masalarına makam isimliği olarak kullananlara kadar herkes için kullanılabilir bir ürün olarak pleksi isimlikler için hemen iletişime geçin. 
Özel olarak kendi lazer makinelerimizde imal ettiğimiz pleksi isimlikler için indirimli fiyatlarımızı kaçırmayın

BENZER YAZILAR

<

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand