Pleksi Tabela

Blog

Pleksi Tabela

Pleksi olarak adlandırdığımız akrilik camlar şeffaf olup camdan daha hafif ve camdan daha dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle cam'a alternatif olarak 1933 yılında labaratuarda üretilerek Plexiglas markasıyla piyasaya sunulmuştur. Pleksi ürünler saydam, yarı saydam, renkli ve aynalı pleksi şeklinde olabilir. Özellikle pleksi tabelalarda çok kullanılmaya başlanmıştır. 

Pleksi tabelalar gerek ışıklı, ışıksız, parlak veya mat seçenekleriyle bir çok nedenle tercih edilebilir. Kolay işlenebilir olması pleksiglas  ürünleri hayatımızın her yerine yerleştirdi. Ezgi pleksi olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere  pleksi tabela ürünleri üreterek rakiplerinizin arasında daha fazla görünürlük katacağız. 
Uzaktan özellikle hareket eden araçların sizleri görebileceği şekilde tasarlanmış olan pleksi tabelalar için hemen iletişime geçebilirsiniz. 
Işıklı pleksi tabela ürününde ise diğer ürünlerle aynı olarak ürettiğimiz pleksi tabela'nın içine ışıklar yerleştirerek daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağladık. 


 

BENZER YAZILAR

<

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand