YENİ

Pleksi Yönlendirmeler

Ürün Açıklaması

Pleksi Yönlendirmeler 

Pleksi yönlendirmeler bir çok binada karşılaştığımız ürünlerdir. Pleksinin kolay işlene bilmesi sayesinde bir çok firma tarafından pleksi ile yapılmış olan yönlendirmelere satın almaktadır. Yönlendirme ürünleri içerisinde Tuvalet Yönlendirme, Wc Yönlendirme,  İbadethane Yönlendirme, Hastane Yönlendirme, Makam Yönlendirme, gibi bir çok farklı yönlendirme alanı bulunmaktadır. 

Pleksi İsimlik

Pleksi isimlik siparişi için öncelikle iletişim sayfamızdan aldığınız telefon numaramız ile bize ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz sizden isteyeceğimiz bilgiler arasında isimliklerin boyutu ve istenilen ürünün rengi gibi görsel bilgilerdir.  

Pleksi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen blog sayfamızı okuyunuz. 

 <

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand