Uv Baskı Ankara

Blog

Uv Baskı Ankara

Günümüzde reklamcılık sektörü devamlı gelişmektedir tabi ki diğer sektörlere etkisi olan teknoloji reklam sektörüne'de olumlu etkiler yapmıştır. Uv baskı her firmanın ihtiyaç duyabileceği baskılama işini daha kaliteli bir şekilde yapmanın bir yolunu bizlere sunmuş oldu uv baskı sayesinde baskı yapılan ürün her ne olursa olsun sudan etkilenmiyor ve güneşte solmuyor. Hal böyle olunca insanların kafasında ki hangi baskı yöntemiyle baskı yapmalıyım ? sorusuna otomatik olarak  UV Baskı cevap oluyor.

Uv baskı çalışmalarında asla solma ve sudan etkilenme durumları ile karşı karşıya kalmaz. Güneşte ve diğer ortamlarda solma yaşamaz bu yüzden bir çok ürün baskısında uv baskı tercihedilir. Bu baskı yöntemi ile Cam'a uv baskı, pleksi uv baskı, dekota uv baskı ve ahşap uv baskı gibi bir çok ürüne uv baskı yöntemi kullanılmaktadır. Bu baskı yönteminde kesin sonuç alınmaktadır. 

 

 

BENZER YAZILAR

<

Pleksi Pleksiglas

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.

Pleksi Kullanım Alanları

Pleksi reklam tabela , isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Masa ve sehpa ayakları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları

Pleksiglas Ürünleri

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu, Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand